• ثبت نام

مقایسه بیمه عمر و سرمایه گذاری با بورس و بانک

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

اگر دقت کنید متوجه می شوید که مردم پول را برای رفع نیازهای فعلی و احتیاجات احتمالی آینده می خواهند ،علت پس انداز هم برای رفع همین احتیاجات از قبیل پیری ، از کار افتادگی ، موارد ضروری فوری مثل تحصیل ، ازدواج و تامین مسکن  فرزندان ،بیماری ها و آسایش خاطر و رفع هرگونه نگرانی در آینده می باشد.

با توجه به اینکه در هنگام تهیه بیمه نامه عمر معمولا افراد این نوع بیمه نامه را با سرمایه گذاری های دیگر مقایسه می کنند . اما با توجه به شرایط این نوع بیمه و مزایای آن به راحتی نمی توان مقایسه درستی توسط افراد صورت گیرد  ، در حقیقت افراد در چنین زمانی ماهیت اصلی این بیمه را بکلی فراموش می کنند . در حقیقت درهیچ سرمایه گذاری تضمینی برای زمانی که فرد سرمایه گذار فوت نمود نداشته و موضوع مالیات بر ارث و مراحل انحصار وراثت یکی از مشکلات اصلی بازماندگان  برای دریافت سرمایه خود خواهد بود. در حالی که این بیمه نامه نه تنها چنین مشکلاتی را ندارد بلکه شرکت بیمه متعهد است به میزان مبلغ سرمایه بیمه ای نیز علاوه بر مبلغ سرمایه گذاری شده به بازماندگان  پرداخت نماید. علاوه بر این مبلغ سرمایه گذاری در بانک و بورس معمولا مبلغ بالای می باشد و نیاز به سرمایه میلیونی دارد ، در حالی که در این نوع بیمه با مبالغ اندکی می توان سرمایه بزرگی را در آینده تضمین نمود.

معمولا توصیه می شود برای داشتن سرمایه مناسب در زمان پیری ۱۰ درصد از درآمد خود را پس انداز کنید . در صورتی که مطمئن باشید با در نظر گرفتن ۵ درصد از درآمد خود می توانید به تمامی اهداف بزرگ خود که همانا آسایش در زمان بازنشستگی است دست یابید. به عنوان مثال فردی را در نظر بگیرید که درآمد یک میلیون تومانی دارد در صورتی که ۵ درصد از درآمد خود را جهت تهیه این بیمه نامه صرف نماید ( مبلغ ماهیانه ۵۰ هزار تومان ) و با ضریب افزایشی ۵ درصد سالانه حق بیمه خود را افزایش دهید پس از ۳۰ سال مبلغ ۱۰ میلیارد ریال سرمایه خواهد داشت ضمن اینکه سرمایه بیمه ای ۲۰۰ میلیون ریالی نیز از زمان خرید این بیمه نامه در اختیار فرد خواهد بود. علاوه بر این پس از گذشت چند سال هر زمان  بیمه شده  نیاز به وام داشت باشد ، می تواند از ۹۰ درصد از اندوخته ریاضی خود به عنوان وام استفاده نماید و شرایط بیمه نامه نیز بدون تغییری ثابت باقی بماند. مطمئن باشید با پس انداز ۵۰ هزارتومانی هیچ گاه نمی توانید این سرمایه را برای دوران بازنشستگی تهیه نماید.

 شاید افرادی باشند که پیشنهاد دهند با خرید سکه می توان به این هدف رسید . اما با ۵۰ هزار تومان پس از گذشت چند ماه می توان سکه تهیه نمود؟ و چه تضمینی است که شما در زمان نیاز هیچ گاه سکه ها را خرج نکنید! آیا مشکل نگهداری سکه ها در خانه و خطر سرقت آنها همواره نگرانی را در وجود ما ایجاد نخواهد کرد . در حقیقت این بیمه نامه سکه های شما را بدون هیچگونه هزینه و خطری نگهداری می نماید. ضمن اینکه بهترین هدیه این بیمه تضمین آینده شما  و رفع نگرانی های شما در هر شرایطی می باشد .هدیه ای که با هیچ سکه ای قابل مقایسه نیست.

علاوه بر موارد بالا پوشش های بیمه ای این نوع بیمه نامه در هیچ سرمایه گذاری وجود ندارد ،به طوری که افراد در سرمایه گذاریه های دیگر چه بسا مجبور خواهند شد در صورت بروز بیماری  خاص کل سرمایه خود را بفروشد تا  هزینه های بیماری های خاص را بپردازد. پوشش بیماریهای خاص یکی از ویژگیهای بزرگ این نوع بیمه ها می باشد که به آن توجه کمی می شود در حالی که از اهمیت بالای برخوردار است . وابستگی مبلغ سرمایه بیماریهای خاص نسبت به سرمایه بیمه ای یا همان سرمایه فوت در هنگام تهیه این بیمه نامه  بایستی سرمایه بیمه ای را به نحوی انتخاب کرد که سرمایه بیماری های خاص نیز رقم مناسب و کافی داشته باشد.

در هر حال مجددا متذکر می شود ،به موازات سرمایه گذاری در بخش های مختلف ، تهیه بیمه عمر و سرمایه گذاری از اهمیت خاصی برخوردار است. با داشتن بیمه عمر و سرمایه گذاری مشغله فکری خود را کاهش دهید و با خیال راحت به فعالیت های اقتصادی خود ادامه دهید. 

map3

bullet starbullet starbullet starنمایندگی 518510 بیمه پارسیان bullet starbullet starbullet star

bullet starتهران- تهرانپارس- بلوارپروین(شاهد)-  خیابان 131 شمالی - بین خ 210 و 212- پلاک 214

 

bullet starتلفن:  77352519 - 77331404

 
bullet starفکس:  77967667    همراه:  09127110063

 

bullet starساعت کاری: شنبه تا پنجشنبه 9 صبح الی 8 شب 

 


بازدیدکنندگان

بازدیدکنندگان
1481
مطالب
45
وب لینک ها
1
نمایش تعداد مطالب
93460

online-support